Wyślij wiadomość
Home >

Zhangzhou Tianrong Machinery Co., Ltd. Company Profile

Zhangzhou Tianrong Machinery Co., Ltd.
Szczegóły firmy

Rynek Główny:

Na calym swiecie

Rodzaj działalności:

Producent

Marki:

TR

Ilość pracowników::

>100

Coroczne wyprzedaże::

5000000-10000000

Rok założenia::

2004

Eksport szt.::

50% - 60%

Klienci obsługiwani:

200+

Wstęp

Zhangzhou Tianrong Machinery Co., Ltd jest profesjonalnym producentem narzędzi pneumatycznych od ponad 20 lat.

Znajduje się na południu Chin, w pobliżu portu Xiamen, z naturalnymi zaletami w transporcie morskim.Koncentrujemy się na różnych kluczy powietrznych z unikalnym projektem, aby zaspokoić wymagania różnych klientówNasza fabryka posiada automatyczne przetwórnie CNC, przyrządy pomiarowe i wiele innych zaawansowanych urządzeń monitorowania i testowania.Te zaawansowane urządzenia produkcyjne są podstawą światowej klasy produktów jakościNasz produkt został już dystrybuowany w ponad 20 krajach i regionach na całym świecie.

Nalegamy na "przenośność, prostotę i potęgę" jako zasadę rozwoju produktów i "szczerość, uczciwość i pełna obsługa serca" jako nasze przekonanie sprzedaży.Zyskaliśmy dobrą reputację wśród zagranicznych "fanów narzędzi powietrznych"Chiny Zhangzhou Tianrong Machinery Co., Ltd. profil firmy 0

Usługa

Próbki
Z przyjemnością wyślemy Ci próbkę do sprawdzenia jakości i kontroli rynku.

 

Jakość
Od samego początku przywiązywaliśmy dużą wagę do kontroli jakości. Każda część musi być przetworzona poprzez wielokrotne precyzyjne obróbki mechaniczne i obróbkę cieplną w naszej fabryce.Wszystkie produkty muszą zostać przetestowane kawałek po kawałku przed dostarczeniem.

 

OEM lub ODM
OEM i ODM są dla nas możliwe, ale minimalna ilość zamówienia. Możemy użyć lasera do oznaczenia logo na maszynie lub dostosowania tablicy nazwy logo marki na maszynie.

 

Usługa posprzedażna
Możemy zapewnić wsparcie techniczne, a także możemy zapewnić pewną część akcesoriów zgodnie z ilością zamówienia, abyś mógł je wymienić w przyszłości z powodu zużycia.

 

Opracowanie nowych produktów
Poinformuj nas o konkretnym środowisku pracy, w którym Twój produkt zostanie użyty, a my zaprojektujemy i przetestujemy go.

                                        Chiny Zhangzhou Tianrong Machinery Co., Ltd. profil firmy 0

Historia

Od momentu powstania firma Zhangzhou Tianrong Machinery Co., Ltd. obsługiwała ponad 200 głównych klientów i ma 15 lat doświadczenia w OEM/ODM dla klientów.Komunikujemy się z klientami z najwyższą szczerością, aby zapewnić, że produkty są bardziej odpowiednie dla ich potrzeb i środowiska sprzedaży.Stawiamy bardzo wysokie wymagania jakościowe wobec naszych produktów, ponieważ jest to podstawa naszej pozycji.W ciągu ostatnich 20 lat stale aktualizowaliśmy i ulepszaliśmy nasze produkty. Mamy nadzieję, że stworzymy wyższą wartość dla naszych klientów i partnerów.Lżejszy, bardziej ekonomiczny i mocniejszy to nasze hasło i nasze wieloletnie wymagania dotyczące produktów

Nasz zespół

Obecnie fabryka zatrudnia ponad 50 pracowników, z czego ponad 30 pracowników pracuje w fabryce od ponad dekady.Pracownicy uznają naszą filozofię produkcji i wytwarzania, uznają filozofię biznesową firmy i sumiennie dążą do osiągnięcia precyzji w każdym elemencie.Jest to również dla nas siłą napędową do cięższej pracy w sprzedaży na rynku, zapewniając klientom wyższą wartość produktu.Dobrzy pracownicy, dobre produkty, dobrzy szefowie i lepsze firmy.

Send your inquiry directly to us

Privacy Policy China Good Quality Pneumatyczny pneumatyczny klucz udarowy Supplier. Copyright © 2023-2024 impactwrenchair.com . All Rights Reserved.